Followers

ESOTERIC

Wednesday, June 6, 2012

Michał przez Rona Heada, 25 maja 2012Tego ranka porozmawiamy o dokonywanych postępach, których tak niecierpliwie oczekujecie. Wielu wyobraża sobie wielkie, niemal katastroficzne
wydarzenie. Jednak najpotężniejszą energię manifestacji na waszym planie w tym momencie stanowicie wy, pracownicy Światła, w miarę jak jednoczycie swoje intencje.


Piątego i dwudziestego maja, wielka wasza ilość połączyła się w wizji gładkiej i pokojowej tranzycji do waszego nowego świata. Byliśmy bardziej niż uradowani i przyłączyliśmy się do was w tym wysiłku. Nie tylko był on sukcesem, drodzy przyjaciele, ale tranzycja się rozpoczęła. Każda następna fala nadchodzących energii podnosi wasze frekwencje na tyle, że wasz wpływ na całość wzrasta i jest nie do powstrzymania. Przelewa się i znajduje swoje miejsce w zjednoczeniu się.


Jeżeli jeden z was jest ciągle odizolowany, zapewniamy was że tak nie pozostanie. Tak naprawdę, jeżeli to czytacie, znajdujecie się w zasięgu naszego głosu. Jesteście potrzebni tam gdzie jesteście, aby utrzymać nową sieć energetyczną nienaruszoną. Wkrótce będziecie mogli poruszać się bez ograniczeń. Prosimy was o jeszcze trochę cierpliwości. „Domek z kart” osłabia się na tyle, że wiele zapada się od środka. Fundacja jest wypłukiwana i wkrótce cały się zawali bardzo szybko. Utrzymujcie wasze skupienie kiedy to się stanie. Jego zastępstwo pojawi się natychmiast.


Prosimy, abyście byli skupieni, gdy nastąpi to szczęśliwe zdarzenie.
Idziemy teraz z wami. Zawiłe plany na ten czas są pod ręką. Jeżeli utrzymacie spokojne skupienie, zmiany będą wydawały się następować w mgnieniu oka. Wasza całkowita wolność zostanie wam przywrócona, coś czego nie doświadczono tu od tysięcy lat.


Bądźcie w pokoju, moi drodzy, oraz bądźcie w cierpliwym, wdzięcznym oczekiwaniu. Bądźcie skupieni i uziemieni, porozmawiamy ponownie jutro.


Channel:Ron Head
Website:
http://oraclesandhealers.wordpress.com/2012/05/25/house-of-cards-mich...

Przetłumaczył Michał, edycja Krystal

No comments:

Post a Comment

TL

GTC

Mensagem do Criador

RICHARD DOLAN

TURQUIA

Ron Head