Followers

ESOTERIC

Monday, July 9, 2012

Interview with AAM, 1 July 2012


Interview with AAM, 1 July 2012


------------------------------------------------ 

“Godzina z Archaniołem Michałem”, 1 lipca 2012

Wika przetłumaczyła ten materiał w dwóch częściach. Pierwsza to streszczenie wywiadu przez Steve’a. Druga to całkowity transkrypt. Myślę, że te informacje są wielkiej wagi i wyjaśniają wiele. Mowa tu o ‘pojemnikach’ energetycznych, złotym pyle jako sposobie ograniczenia ludzi, którzy działają na szkodę ludzkości. Oczywiście nawet największy sceptyk może być już zadziwiony wydarzeniami, które dzieją się w 3W, takimi jak wzmagające się fizyczne aresztowania w świecie politycznym i finansowym. Wczorajsze pogłoski o oskarżeniach przeciwko Sorosowi i B. Gatesowi są bezprecedensowe. Pragnę wyjaśnić, że ani SaLuSa, ani żadna inna galaktyczna istota nie podała daty 4 lipca ani innej daty na konkretne zmiany,czy rozpoczęcie masowych aresztowań, tak jak niektórzy błędnie myślą – był to nasz amerykański ziomek w fizycznej formie, Drake, który otrzymuje informacje z Pentagonu. Dziękuję Wika za to monumentalne tłumaczenie. Krystal

______________________________________________

Steve Beckow: Godzina z Aniołem – przegląd najważniejszych informacji z wywiadu z AA Michałem, 1 lipca 2012

Ok, skończyliśmy wstępne nagranie “Godziny z Aniołem” i ma ono wydźwięk historyczny.

Spróbuję tutaj przekazać wam tyle szczegółów, ile pamiętam; potem przesłucham jeszcze raz nagranie i wyłowię z niego dodatkowe szczegóły. Mówię o tym z pamięci, co nie będzie tak satysfakcjonujące, jak cytowanie AA Michała, więc nie uznawajcie tych słów za prawdziwą i dokładną wersję tego, co powiedział, ale po prostu za ujawnienie tych informacji.

Po programie “Godzina z Aniołem” Geoff West wyemituje specjalne wydanie wiadomości “Kosmiczna Wizja” i przedstawi skrót tych niesłychanych nowin z dzisiejszego dnia. Obie audycje można usłyszeć dzisiaj pod tym linkiem, początek o 17:00 czasu PST:

http://www.blogtalkradio.com/inlight_radio

Przede wszystkim wydarzenia, określane przez nas jako “masowe aresztowania”, są już w toku, a zaczęły się w zeszły poniedziałek, 25 czerwca 2012.

AA Michał (1) woli, żeby nie nazywać ich “masowymi aresztowaniami”, gdyż sformułowanie to nie pochodzi z poziomu miłości; używa on terminów “powstrzymanie” {ang. “containment”, co oznacza również “zbiornik” oraz “trzymanie z zamknięciu”} i “zwolnienie” {“removal”; inne znaczenia: usunięcie, przeniesienie, odseparowanie}, więc zmienimy nasze nazewnictwo poczynając od teraz.

Procedura “powstrzymania” może przybrać kilka form. Wiodący Illuminati są rzeczywiście umieszczeni w energetycznych zbiornikach, które powstrzymują ich przed podjęciem jakichkolwiek szkodliwych działań. Mogą oni robić pożyteczne rzeczy, ale nic poza tym. Ostatecznie zostaną przeniesieni, albo do miejsca rozprawy, albo gdzie indziej.

“Powstrzymanie” stosowane jest wobec negatywnie postępujących głów państw, liderów finansowych i oficerów. Nie, od kiedy pamiętam mówiliśmy nieustannie, że prezydent Obama nie jest negatywnym przywódcą, lecz zasłużonym pracownikiem Światła i w pewnym momencie zapowie posunięcia mające na celu osiągnięcie światowego.

Ludzie, którzy wciąż kupują tę historyjkę, odmalowującą prezydenta Obamę jako pracownika ciemności, powinni przestać to robić. Są oni w błędzie. W rzeczywistości prezydent będzie stanowić integralną część tego, co ma nadejść i co bezpośrednio poprowadzi jego naród w Złoty Wiek.

Tak, to co Cobra nazywa “Gwiezdnym pyłem” mogłoby zostać użyte. AAM nazywa to “pyłem Jofi” (od imienia AA Jofiela) i “pyłem Tralany” (od nazwy planety, której nie znam). Nie ma jednak potrzeby użycia tego pyłu, ponieważ pojemniki energetyczne są zupełnie wystarczające. Ci, którzy do nich trafiają, nie będą mogli z nich wyjść aż całkowicie uzdrowią swój charakter.

AAM sugerował, żebyśmy obserwowali ludzi, których uznajemy za główne figury Illuminati, jeśli chcemy zobaczyć, jak zachowują się w obliczu tych ograniczeń.

Ostatecznie “powstrzymanie” doprowadzi do “zwolnień”. Jak powiedział AAM, nowe zmiany finansowe są już w toku.

AAM pouczył nas, abyśmy byli po prostu pasywnymi, lecz uważnymi obserwatorami, i nie podejmowali żadnych działań odwetowych.


Powiedział, że pożary w Colorado i burze na wschodzie kraju były wywołane dla oczyszczenia negatywnej energii. Nie zostały one spowodowane przez ciemnych, choć ich powodem zaistnienia była negatywność, którą sami stworzyliśmy, a one miały za zadanie ją usunąć. Jeden pożar w Colorado powstał przypadkowo, spowodowany przez ludzi, co w końcu zostanie odkryte.

W odpowiedzi na pogłoski, dotyczące przebiegunowania i trzech dni ciemności: nie będzie to miało miejsca, niezależnie od tego, kto mówi coś przeciwnego. Może być trochę powodzi, ale nie pojawi się żadna znacząca aktywność sejsmiczna, po której nastąpi zalanie wybrzeży. Nie będzie potrzeby ewakuowania znacznych części ludzkiej populacji do Wewnętrznej Ziemi ani na statki. AAM bardzo dobitnie podkreślał te stwierdzenia, jedno z nich powtórzył trzykrotnie.

Powiedział on, że wokół Ziemi nie ma żadnych Archonów ani ich klonów, zostali oni zneutralizowani wiele lat temu. Wiadomość od Micaha {channeler} po prostu nie jest wiarygodna. AAM powiedział, że kosmitów o negatywnym nastawieniu nie ma wokół Ziemi od 10 lat.

Pogratulował nam naszej powściągliwości i wytrwałości. Przewiduje on, że już niedługo otrzymamy nową technologię. Zmiany finansowe, które są w toku, doprowadzą do sprawiedliwego podziału ziemskich zasobów i pieniędzy. AAM nie podał żadnej daty, kiedy działanie tego nowego systemu będzie jawne. Ani Linda {Linda Dillon, osoba, która czaneluje AAM w programach Steve’a}, ani ja, nie chcieliśmy frymarczyć datami, więc on dostrzegł opór Lindy wobec określenia dokładnej daty. Ale to już jest w drodze.

http://the2012scenario.com/2012/07/aam-confirms-the-containment-started-last-monday-june-25-2012/ 

__________________________________________________

AA Michał: “Godzina z Aniołem” Chaneler: Linda Dillon, wywiad Steve’a Beckowa z 2 lipca 2012

W tym wydaniu “Godziny z Aniołem” AA Michał wyjaśni nam, co się dzieje w sprawie, którą określamy jako “masowe aresztowania”, a którą proponuje on nazywać “odizolowaniem” {ang. “containment”, co znaczy również “powstrzymanie”, “pojemnik” i “trzymanie w zamknięciu”}. Proces ten zaczął się *25 czerwca 2012* i teraz jest już w pełnym toku. W ten sposób przywódcy Iluminati zostaną odsunięci od władzy i powstrzymani przed działaniami przynoszącymi szkodę innym.

Proces odizolowania wydarza się na całym świecie w stosunku do wszystkich przywódców związanych z rządem, finansami i wojskiem, którzy działali przeciwko Przemianie. Nie stanie im się krzywda, ale ich sfera wpływów zniknie.

Moim zdaniem to są właśnie te wieści, na które czekaliśmy. Proces ten oczyści drogę dla Ujawnienia i NESARY.

Podziękowania dla Ellen za wyjątkowo szybkie zrobienie skryptu z wywiadu.

“Godzina z Archaniołem Michałem”, 2 lipca 2012

Graham Deweya: Witamy w audycji “Godzina z Aniołem”, w której udział wezmą Linda Dillon, czanelerka Rady Miłości i autorka Wielkiego Przebudzenia, oraz Steve Beckow, autor strony Scenariusz 2012. Ja nazywam się Graham Deweya. Naszym dzisiejszym gościem jest Archanioł Michał.

Zatem przekazuję ci głos, Steve.

Steve Beckow: Dziękuję bardzo, Graham. I przede wszystkim, zanim zaczniemy, przywitajmy Archanioła Michała.

Archanioł Michał: Dziękuję.

SB: Dziś otrzymaliśmy pierwsze dane na temat rozpoczęcia masowych aresztowań. SaLuSa powiedział rano: “Nadeszły naprawdę ekscytujące czasy, gdyż otrzymujecie już potwierdzenia na temat aresztowań, które się rozpoczęły”. A źródła należące do Federacji Galaktycznej, z którymi kontaktuje się Blossom Goodchild, powiedziały dzisiaj: “To jest Ten Dzień. To jest czas, którego macie być częścią, po to tu przybyliście. To jest moment, na który z utęsknieniem czekaliście. To jest powód waszego pojawienia się tutaj. To jest cel, któremu służyć tutaj przybyliście. To jest to, do czego się tak długo przygotowywaliście.”

Teraz czekamy z zapartym tchem, by usłyszeć od ciebie co się dzieje i co ma nadejść.

AAM: Pozdrawiam was, jam jest Michał, archanioł pokoju, wojownik miłości, ten który przynosi prawdę. Tak, moi ukochani przyjaciele, zanim zaczniemy ten dzień, wezwijmy i rozpalmy niebieski płomień prawdy w każdym, kto uczestniczy w tym wywiadzie lub go słucha tego wieczoru – rozpalmy ten płomień w ich sercu, w ich umyśle, w ich trzecim oku i w ich czakrze korzenia, gdyż jest to czas zakotwiczania, jasno i w pełni, również na planecie Ziemi, i czas bycia w pełni obecnymi w waszej rzeczywistości. Tak, jest to także czas radości, czas spełnienia, i jest to czas, gdy wypełnia się wiele z tego, co uznajecie za przepowiednie czy proroctwa.

Chciałbym jednak powiedzieć również, jako wasz brat, jako wasz przyjaciel, jako archanioł pokoju: nie przybyliście tu tylko po to, by uczestniczyć w destrukcji, by uczestniczyć tylko w takich rzeczach jak masowe aresztowania – gdyż co to właściwie oznacza? Chciałbym wam bowiem wskazać, że idea czy określenie “masowe aresztowania” – dokonywane czy to za sprawą Rady Międzygalaktycznej, czy Federacji [Galaktycznej], albo waszych braci i sióstr, rozsianych w różnych miejscach – dla pracowników i nosicieli światła ma bardzo odmienne znaczenie.

Dlatego właśnie chciałbym zająć się tym sposobem użycia języka, ponieważ, kochani, kiedy mówicie o masowych aresztowaniach, mówicie o przemocy. Mówicie o odwecie, mówicie o zemście. A nie tym jesteście, nigdy tym nie byliście, i z całą pewnością nie po to tu przybyliście.

Zatem zmieńmy trochę to nazewnictwo. A zanim je dostosujemy, chcielibyśmy powiedzieć też, że Federacja Galaktyczna nie jest odpowiedzialna za to, co uznajecie za masowe aresztowania, za zebranie razem tych, których uznajecie za odpowiedzialnych za ból i krzywdę oraz dualistyczna polaryzację i fałszywe paradygmaty na Ziemi. Czy oni utrzymywali w bardzo silny sposób tę energię? Tak. Ale wiedzcie też, że każde z was wspierało również te paradygmaty, być może nie w tym życiu, ale w innych czasach i miejscach. I oczywiście właśnie dlatego każde z was dokładnie wie, co się z tym wiąże, jakie są tego konsekwencje i jakie to uczucie.

Chciałbym wyrazić się na ten temat bardzo jasno. Te fałszywe paradygmaty, te energetyczne sieci, ta iluzja, jaka przez eony przenikała Gaję i tę planetę, pochodziła ze zbiorowości ludzkiej, a nie tylko od kilku wybranych osób. Tak, istniało kilka wybranych osób, które odegrały swoją rolę w tej sztuce, ale również, jak już wcześniej powiedziałem i będę mówić aż po kres czasu, każda dusza, każda esencja, każda istota nosi w sobie jasną esencję miłości, nosi boską iskrę Źródła, Matki/Ojca/Jedni. Dlatego nie mają być oni osądzani.

Zmieńmy zatem język, gdyż to w nim porozumiewacie się w waszym wymiarze, i powiedzmy także, że gdy mówicie o masowych aresztowaniach, o zagnaniu razem winnych, mówicie o działaniu, które w bezpośredni sposób lokuje się w waszym starym trzecim wymiarze, i jako przedstawiciele Rady Miłości czy Niebiańskiej Załogi nie zachęcamy was do życia tam.

Więc czemu, czemu, czemu wciąż wyciągacie z powrotem ręce ku temu grzęzawisku? Tego naprawdę nie pojmujemy. A teraz co do twojego pytania: chodzi ci o to, *czy zajęto się już tymi, którzy się opierają przemianie, którzy ukrywają pewne sprawy, którzy byli odpowiedzialni za, jak uważacie, podtrzymywanie wielu instytucji nie wywodzących się ani z miłości, ani ze światła, i z pewnością nie przysparzających pożytku zbiorowości? I na to pytanie jestem gotów odpowiedzieć: tak.*

Mamy procedurę, której nie rozumiecie, ponieważ macie tendencję do myślenia w kategoriach waszej ziemskiej rzeczywistości, co jest oczywiste. Ale możecie wyobrazić to sobie jako proces odizolowania i ograniczenia, tak że istoty te w waszym rozumieniu celów i intencji wypadają z gry, nie są w stanie działać. Albo że działania, na jakie mają zezwolenie, polegają w większości na iluzji i nie mają wpływu na zbiorowość. W rzeczy samej, jeśli już jakiś wpływ wywierają, odbija się on z powrotem ku tej jednostce.

Każde z was jest w pełni świadome istnienia “baniek” i tarcz wewnątrz których działacie, celem zaś istnienia tych pojemników, czy też tych warstw ochronnych, o których mówimy dość często, jest to, aby nic, co jest czymś mniejszym od miłości, nie było w stanie ich przeniknąć. Ale nigdy nie mówiliśmy wam, przynajmniej nie na takim publicznym forum, tak to ujmijmy, że można te ograniczniki założyć wokół tych, którzy nie chcą przyczyniać się do rozwoju i ewolucji oraz przemiany Gai i gatunku ludzkiego.

Ale jeśli zaczniecie rozglądać się teraz za oddziałami szturmowymi, kochani, jeśli czekacie na aktywację sił zbrojnych, patrzycie z niewłaściwym kierunku, ponieważ tym, co macie robić, i o co i ja was proszę, jest przyglądanie się temu procesowi przez trzecie i czwarte oko, i obserwowanie, w jaki sposób istoty te są powstrzymywane i odizolowywane. I jak to, co uważaliście za ich sferę wpływów, po prostu znika.

A znika ona, ponieważ wyłania się Nowe. Każde z was, każde znajduje się w trakcie procesu stwarzania Nowej Ziemi, a w tym procesie, rzecz jasna, stwarzacie Nową Istotę, Nową Wspólnotę, Nowych Siebie. Więc to, o co was proszę, w każdym sensie tego słowa - a ty, kochany Stevie, byłeś bardzo dobry, bardzo przejrzysty w obrębie swojego programu działania, co również uznaję za swój program: wyrażanie się w sposób przejrzysty – to,* o co was proszę, to nieangażowanie się w ten dramat; jest to czas, by być obserwatorem, by przyglądać się i pozwolić, aby to wszystko samo się rozwijało.*

Właśnie teraz, drodzy przyjaciele, znajdujecie się w punkcie stwarzania tego, co nowe. Tak, część tego procesu wciąż związana jest z destrukcją tego, co stare, z usunięciem tego, z przecięciem sznurów, łączących was z tymi iluzjami, o co was prosimy i błagamy od miesięcy. Ale waszym najważniejszym działaniem jest stwarzanie nowego.

Więc o to was proszę. Nie pogrążajcie się myśląc, że to co się dzieje, będzie para-militarnym manewrem w stylu 3w, polegającym na chodzeniu po czyichś domach i wsadzaniu ludzi do więzień czy też innych zamkniętych środowisk. To odizolowanie zachodzi na kompletnie innym poziomie.

Czy zabawa już się rozpoczęła? Tak. Ale zaczęła się ona od was. Zaczęła się od zbiorowości ludzkiej, która już osiągnęła punkt, w którym szale się przechyliły. Zaczęła się od tego, że powiedzieliście “żądamy pokoju na Ziemi, żądamy prawdy, żądamy równości, żądamy możliwości pójścia naprzód”.

Tak zrobiliście i tak dalej robicie. A my twierdzimy, że robicie to wspaniale. No i ta ekscytacja – tak, również po naszej stronie, i oczywiście wśród wszystkich waszych między-galaktycznych braci i sióstr – że w miarę, jak proces odizolowywania posuwa się do przodu, a jest już dobrze w toku, opór przed kolejnymi ruchami naprzód, takimi jak Ujawnienie, NESARA i tego rodzaju przedsięwzięcia, rozprasza się i znika. Po prostu nie czuć tego oporu, ani na planie fizycznym, ani psychicznym czy emocjonalnym, ani w tym, co uważacie za rzeczywistość społeczną.

Chcemy również powiedzieć, że proces izolacji tych osób odbywa się o wiele szybciej po tej stronie, niż jakakolwiek wojskowa czy policyjna akcja byłaby to w stanie wykonać po stronie waszej. Pomiędzy narodami nie istnieje taka współpraca. Chcielibyśmy wyrazić to jasno: większość uwagi wydaje się skupiać na Stanach Zjednoczonych, ale ta ciemność, ci, których uznajecie za agentów kontroli i manipulacji, są na całym waszym świecie. Wiecie o tym.

Dlatego o wiele łatwiej jest nam zająć się tą sprawą. To jest część tego, o czym mówiliśmy w zeszłym roku, kiedy spytałeś nas, jaka jest rola Niebiańskiej Załogi w realizacji Boskiego Planu. A ja ci odpowiedziałem, że istnieją sposoby i środki, i działania, które będą podjęte i które odczujecie, i których będziecie na tej planecie świadkami. Jest ich wiele, o wiele więcej, niż jesteście świadomi, czy też w ogóle powinniście być świadomi. Tym, czego powinniście być świadomi, jest przejście do następnego wymiaru, oraz to, w jaki sposób wasze serca się zmieniają i otwierają, i to, że marzycie i stwarzacie na nowe i pozytywne sposoby. Na tym polega wasza praca.

Tak, oczywiście, w kategoriach wydarzeń fizycznych odizolowanie jest tylko jednym fragmentem tego, na co wielu ludzi czekało. Prawdziwa ekscytacja związana z waszym zadaniem na Ziemi dotyczy tak naprawdę tego, aby uczestniczyć w tej przemianie i aby stwarzać nową rzeczywistość.

Jedno z twoich pytań do mnie brzmiało zawsze “no ale jaka to linia czasu?” I wiesz, że z powodu tej czanelerki [Linda Dillon i Steve Beckow są przeciwni podawaniu ostatecznych terminów, z których tylko niewiele się sprawdziło] jesteśmy powściągliwi w podawaniu dokładnego czasu, ale nigdy nie mówiliśmy niczego innego niż to, że* będzie to miało miejsce pod koniec 2012 roku.*

Jesteśmy całkowicie świadomi tego, że podawane wam jest wiele dat – 2013, 2015, 2030, 2050. Chcielibyśmy wam powiedzieć, że te informacje nie tyle że są niepoprawne, ile że jest to sprawa percepcji. Ponieważ gdy wydarza się przemiana, gdy zmiana przyjmuje swój kształt i staje się konkretna – tak konkretna, jak cokolwiek, co znajduje się w piątym, szóstym, siódmym wymiarze – polega to na tym, że stwarzacie. Nie przybywacie na drugą stronę w jakimś konkretnym dniu ze wszystkim nietkniętym. To, co jest nietknięte, to wasza poszerzona jaźń, wasza prawdziwa esencja, zrozumienie naszego partnerstwa, i partnerstwa pomiędzy wami a waszymi braćmi i siostrami z gwiazd.

Ale, kochani moi, wtedy właśnie zaczyna się prawdziwa zabawa. Wtedy, gdy zaczyna się to, co uznawaliście w przeszłości za pracę, jaką macie wykonać. Ale nie jest to praca, ponieważ jest to współ-tworzenie.

Zatem czy mają zostać utworzone nowe instytucje, odzwierciedlające miłość i równość, integralność i wiedzę? Tak. Ale nie zapominajcie, że z nami nieustannie współ-stwarzacie. Nie jest to więc nic żmudnego i męczącego, nie jest to trudne. To błogosławieństwo, że gdy decydujecie się zostać na tej planecie, pomagacie w przywróceniu tego, co ona do spółki z wami wszystkimi – królestwem roślin i zwierząt oraz ludźmi – zdecydowała się zamanifestować. To dlatego miasta światła unoszą się w powietrzu. Kiedy to się zaczęło, one były w bardzo, bardzo odległej przyszłości, odległe o 80 tysięcy lat.

Wiele chciałbym powiedzieć na ten temat, ale wiem, kochany, że chcesz trzymać się bieżących wydarzeń, a i ja też tego pragnę. Więc ja sobie odpocznę, a ty możesz kontynuować.

SB: Dobrze. Dziękuję. Wiem, że nasi słuchacze będą chcieli się od ciebie dowiedzieć o wszystkich szczegółach na temat tego, co się aktualnie dzieje. Czy możesz nam o tym opowiedzieć, czy są jakieś konkretne szczegóły, których możemy się dowiedzieć na temat odizolowywania, na temat operacji która jest w toku? Na przykład kiedy się ona rozpoczęła? Co Federacja naprawdę robi? Czy jakiekolwiek szczegóły na ten temat mogą być rozpowszechniane?

AAM: Tak, pewnymi szczegółami na temat odizolowania możemy się podzielić.

Niektórzy z słuchaczy mogą uznać to za surowe postępowanie, ale tak nie jest. I z pewnością jest to mniej drastyczne niż paramilitarna operacja, która wkracza na próg czyjegoś domu. Sami pomyślcie, bo mówimy wam, że pole energii każdego z was, nawet tych opierających się, rozszerza się, gdyż przenika was miłość Boga, Jedności, Matki/Ojca/Syna. Ta ekspansja zgodna jest z waszymi pragnieniami, wolą i waszą akceptacją tej energii. Niektórzy ją przyjmują i rozszerzają się do rozmiarów Vancouver. A niektórzy się opierają i choć wciąż energia ta przez nich przenika, ich pole nie jest większe niż ich krzesło czy ich biuro.

Ta metoda odizolowania została użyta tylko w stosunku do niewielu osób na tej planecie i nie sugerujemy wam, żeby ktokolwiek z was jej używał. To tak, jakbyśmy umieszczali daną osobę, jednostkę która jest … która prowadziła życie, jakie uznalibyście za negatywne, i my umieszczamy ją w pojemniku {container}. Dlatego nazywamy to odizolowaniem/ powstrzymaniem {containment}. Pomyślcie o pudełku do przechowywania czegoś. Pomyślcie o pakach, jakie czasem widzicie przynoszone ze statków, o kontenerach. Tyle że to są pojemniki światła, pojemniki czystej energii, pojemniki miłości. A dana jednostka – albo grupa, bo tak przy okazji w kilku z nich znajdują się całe grupy osób; w ten sposób łatwiej to zrobić, no i szybciej – no więc umieszczamy te istoty w pojemnikach światła i miłości.

Te ich energie, które mogą być destruktywne, albo oparte są na starych paradygmatach nienawiści i chciwości, kontroli, okrucieństwa, po prostu czystej złośliwości, mój bracie – po tym jak umieszczamy ich w tych pojemnikach, energie te nie mają możliwości się wyrazić, ponieważ są zapieczętowane, i to przez potężne istoty – przez mnie, Michała, przez Rafała, Uriela, Jofiela i Gabriela. Są one zapieczętowane. I za sprawą tego zapieczętowania ich negatywne działania, emocje i tak dalej, nie mogą się z nich wydobyć.

Pozostają tam oni, wciąż i nieustannie przenikani przez miłość i światło. A powodem, dla którego prosimy was i radzimy wam, żebyście tego nie robili, jest przede wszystkim to, że nie jesteście wystarczająco silni, poza tym robi się to tylko w bardzo ekstremalnych przypadkach. Jeśli przyjrzycie się bliżej którejś z osób, które są w ten sposób odizolowane, czasami usłyszycie ich krzyki, błagania o litość, fałszywe obietnice dobrego zachowania, ale pozostaną tam oni aż do czasu, gdy ich oczyszczenie będzie całkowite. A decyzja o wypuszczeniu ich leży w rękach Matki i Ojca.

Jest to metoda wprowadzania pokoju, która nie była używana – no cóż, została użyta przez paru wybranych ludzi{*}, którym ją daliśmy, ale nie była używana jako strategia, tak to ujmijmy, od czasu wojen międzygalaktycznych. Nawet kiedy usuwaliśmy z Ziemi to, co uznajecie za, hmm, negatywne siły kosmitów, tych, którzy dokonywali uprowadzeń i brali w niewolę, nawet wtedy, gdy przenosiliśmy ich do innego wszechświata mniej więcej dziesięć lat temu, nie wykorzystaliśmy tej metody.

No więc właśnie teraz to robimy. Chcielibyśmy, żebyście zrozumieli na czym polega ta metoda. Natomiast waszym właściwym zadaniem i robotą – tak! – jest bycie bardzo uważnymi obserwatorami. To jest wasze zadanie. Ale równocześnie możecie się z nami łączyć, ponieważ, jak wiecie, możemy wykonywać wiele zadań na raz. Łączcie się z waszymi braćmi i siostrami w przygotowaniu do tego współ-stwarzania, do przybycia waszych gwiezdnych braci i sióstr, i w przygotowaniu do nowych dróg i sposobów istnienia. Ponieważ my tylko pomagamy odizolować tych, których trzeba odizolować, aby sprawy mogły pójść naprzód.

Jest to akt miłości. Robimy to ponieważ wiemy, że te istoty i ich grupy zasługują, tak jak wszyscy, aby być w pełni objęci miłością. Byli oni tak niechętni, by tego zaznać. Nie zmieniamy ich wolnej woli. Mogą oni działać lub nie wewnątrz tych pojemników. Ale to działanie donikąd nie prowadzi.

*Pragniecie radykalnej zmiany? Zaczęła się w zeszłym tygodniu. Zaczęła się w zeszły poniedziałek. Kiedy wam powiedziałem, że głaz toczący się ze wzgórza nabiera prędkości*, było to częścią tego, o czym teraz mówię. Wiem, że czasami używamy metafor, ale czynimy to tak, abyście kiedyś zrozumieli. Nie po to, żeby brzmiało to dezorientująco. Więc wyjaśnijmy te sprawy w konkretny sposób.

Możecie się teraz przyjrzeć tym osobom. Zaczęliśmy od tych, których uważacie za głowy państw albo przywódców wojskowych zamachów stanu działających po negatywnej stronie, ponieważ nie chodzi tu o wojsko samo w sobie. Wojsko jest grupą zdyscyplinowanych, w wielu przypadkach kochających osób, które wierzą, że działają w najlepszym interesie kraju czy narodu, niezależnie od tego, który naród weźmiemy pod uwagę. Jest w nich poczucie lojalności. Czy jest to chybiona lojalność? W wielu przypadkach tak. I to też jest teraz naprawiane. Dzieje się to za sprawą miłości.

Możecie się więc przyglądać odsunięciu od faktycznej władzy wielu osób, które były na przywódczych pozycjach. I nie mamy na myśli wyłącznie głów państw, ale i tych, którzy byli przywódcami społecznymi czy finansowymi, ponieważ ma to duży związek ze sprawiedliwym podziałem dóbr. I podobnie rzecz się ma z tymi, którzy mieli władzę wojskową – wszyscy ci oficerowie, którzy byli w pełni świadomi istnienia waszych gwiezdnych braci i sióstr, ale chcieli się angażować wyłącznie w scenariusze wojenne – no cóż, to się już nigdy nie zdarzy. Zatem oni również są na naszej liście odizolowanych.

*Zwracajcie więc uwagę na zmianę, polegającą na tym, że nagle zrobi się strasznie cicho i spokojnie. To będzie znak dla was*. I w tym uspokojeniu my również się z wami łączymy.

Na waszej planecie, na Gai, panował wielki chaos i mnóstwo nieporozumień. To już nie ma znaczenia. Jak mówią wasi ukochani przyjaciele i ich czanelerzy, teraz nadszedł czas, na który czekaliście. Teraz pojawia się cel, ku któremu się zwróciliście, i nie jest nim tylko przejażdżka w ramach towarzyszenia Gai w jej wspaniałej przemianie – którą wszyscy się zachwycamy i podziwiamy, tak samo jak i wasi gwiezdni bracia i siostry; wszyscy jesteśmy w tym jednomyślni – ale musicie również spojrzeć poza to. Ujmę to w ten sposób – a byłem bardzo powściągliwy w mówieniu takich rzeczy, gdyż jak wiecie nie chciałbym kiedykolwiek dawać fałszywych nadziei czy wprowadzać w błąd, i to samo dotyczy całej Rady Miłości i Niebiańskiej Załogi -* powiem wam jednak, że fala zawróciła. Najgorsze już minęło.*

Tak, możesz kontynuować.

SB: Dziękuję. Oczywiście, dla wiadomości naszych słuchaczy wspomnę, że jak zwykle przewidziałeś moje pytania i już na nie odpowiedziałeś. A ja zawsze jestem zdumiony, gdy to się dzieje, choć może już nie powinienem być.

Czy metoda pojemnika jest głównym sposobem unieszkodliwienia ciemnych? Słyszeliśmy o takich rzeczach jak “gwiezdny pył” i nanotechnologia, która miała być umieszczana wewnątrz ich ciał. Czy te wiadomości na temat gwiezdnego pyłu i nanotechnologii są wiarygodne, czy też pojemniki są głównym sposobem, a jaki blokujecie działania ciemnych?

AAM: Pojemniki to podstawowy sposób. Istnieje tu pewna gradacja. Nie jest tak, że nie używamy na większą skalę gwiezdnego pyłu, czy też pyłu Jofi, albo pyłu Tralany czy pyłu UFOG {*U*nited *F*orces of the *O*uter *G*alaxies – Zjednoczone Siły Zewnętrznych Galaktyk}, czy też złotego pyłu. Tak, znajdujecie się teraz na bardzo zapylonej planecie! Ma to po prostu na celu umożliwienie tym cząstkom energii przeniknięcie wielu istot i jest to dodatek do energii, która już jest przesyłana od Matki/Ojca/Jedni i dodatek do energii wysyłanej przez waszych gwiezdnych braci i siostry oraz stosowanej przez nich metody otaczania kokonami; nie zapominajcie o tym.

Nanotechnologii nie umieszcza się w tych, którzy są, hmm, powiedzmy tak: którzy byli częścią fałszywej sieci energii. Nanotechnologia, która tak naprawdę jest darem od waszych gwiezdnych sióstr i braci, jest umieszczana przede wszystkim – musimy tu dokonać rozróżnienia – przede wszystkim i w sposób dobrowolny w tych, którzy są gotowi tę nową technologię przyjąć. Jak na przykład ty.

SB: Mówisz do mnie, Panie {Lord}? Do mnie? [śmiech]

AAM: Nie inaczej.

SB: To bardzo się cieszę, że dostanę tę nową technologię, i już nie mogę się doczekać.

Czy mógłbyś nam przeliterować te nazwy “pył Jofi’ego” i “pył Tralany”, żebyśmy wiedzieli jak to…

AAM: Tak. Pył Jofiego jest pyłem i esencją Archanioła Jofiela, i chętnie ofiarowuje on swój dar, aby przebudzić i ożywić istoty ludzkie. Tak więc to słowo to “Jofi”, J-O-F-I. Pył Tralany jest od uzdrowicieli z Tralany, i on również często pojawia się w postaci drobnych cząstek. Ci uzdrowiciele mieli na waszej planecie mnóstwo roboty. T-R-A-L-A-N-A.

Jesteście zatem bombardowani darami oraz pomocą. Czy więc pojemniki są jedyną wykorzystywaną przez nas rzeczą? Absolutnie nie. Jest to po prostu najbardziej radykalna rzecz, jaką robimy.

SB: Rozumiem. Czego się możemy teraz spodziewać? Niektóre osoby będą się znajdowały w pojemnikach, ale w odniesieniu do większości z nich nie będziemy o tym wiedzieli.

AAM: Przyjrzyjcie im się. Przyjrzyjcie się. Wybierzcie jednego, o którym myślicie czy też wiecie – gdyż często zdarzają się fałszywe przekonania co do tego [Steve: tak jak na przykład w odniesieniu do prezydenta Obamy] – wybierzcie kogoś, o kim wiecie, że był częścią tego negatywnego dramatu. I swoim sercem, jak również swoim trzecim i czwartym okiem – które zostały aktywowane, nie ma co zaprzeczać; i nie mówię tego tylko do ciebie, Steve, lecz do wszystkich, którzy tego słuchają – wniknijcie zatem w swe serca i przyjrzyjcie się swojemu ulubionemu łotrowi, i obserwujcie go z miejsca, w którym się znajdujecie.

Przyjrzyjcie się im. Nie majstrujcie przy pojemniku. Nawet nie podchodźcie blisko. Namierzcie ich. Zwróćcie uwagę na działania i wpływ, jaki ta osoba jest naprawdę zdolna wywrzeć, a zobaczycie, że równy jest on zeru.

SB: To, że są odizolowani, nie zaburza ich możliwości jedzenia i wykonywania tego rodzaju rzeczy, zgadza się?

AAM:* Nie. Izoluje ich to tylko od ich zdolności krzywdzenia. Jeśli ich działania wynikają z miłości i światła, są wtedy w harmonii z tym pojemnikiem. Ale jeśli nie, odbijają się wtedy ku tej jednostce.*

*I jest to bardzo ale to bardzo silne doznanie. Ma taką intensywność, że zazwyczaj dana jednostka decyduje, że się po prostu zmieni.*

SB: Ok. Powiedziałeś, że jedną z widocznych oznak będzie to, że wszystko się nagle uspokoi. Powiedziałeś, żebyśmy patrzyli naszym trzecim i czwartym okiem oraz sercem. Ale myślę, że inni ludzie od razu zaczną mówić: “No ale co jeszcze? Co jeszcze możemy zobaczyć? Co jeszcze dostrzeżemy?” Czy prezydent Obama będzie o tym niedługo mówił?

AAM: *Powiedzieliśmy i dalej to powtarzamy, że prezydent Obama będzie mówił o potrzebie pokoju. I jak wiecie, w spokojny i delikatny sposób pojawi się informacja o Ujawnieniu, ale nie będzie to podstawowe oświadczenie przedwyborcze. A tuż po tym ujrzycie początek zmian waszych systemów finansowych i monetarnych. One już są w toku. Teraz widzicie ich rozpad. * Nie naciskamy tu zbyt mocno i szybko, aby nie powodować paniki; nie chcemy, żeby ludzie rzucili się do banków i myśleli, że nie mają środków do życia. Nie o to chodzi. Odbędzie się to w sposób spokojny i zorganizowany. Będzie to proces wyrównania, jakiego Ziemia jeszcze nie widziała.

SB: To znakomite wieści. Chcielibyśmy wiedzieć, na kim możemy polegać jako na źródłach wiarygodnych informacji. Mamy pewną liczbę Ziemskich Sprzymierzeńców {Earth Allies/White Hats}, którzy zaoferowali się jako rzecznicy. Przede wszystkim czy są oni wiarygodni? A po drugie gdzie w oficjalnych wiadomościach i innych źródłach moglibyśmy znaleźć najrzetelniejsze informacje na ten temat?

AAM: *Przede wszystkim zwróćcie się do waszych gwiezdnych braci i sióstr, i do Niebiańskiej Załogi. i nie mówię tego po to, ażeby w jakikolwiek sposób zdyskredytować czy pomniejszyć Ziemskich Sprzymierzeńców. Po prostu w tym czasie bardzo przydatna jest odpowiednia perspektywa i zrozumienie większej skali tego obrazu.*

Nie chcę powiedzieć, że należy wykluczyć ziemskie źródła informacji - oczywiście że nie. Jesteście istotami ludzkimi i chcecie usłyszeć, chcecie doświadczyć tego, co każde z was mówi, czego doznaje, co postrzega. I to w ziemskiej sferze śledzicie przejawy zmian i dzielicie się doświadczeniami, które są dla was zachętą, by iść naprzód i wspólnie z nami współ-tworzyć.

Ale przede wszystkim sugerowałbym, żebyście zwracali uwagę – nie, nie tylko na tę czanelerkę, oczywiście, ale na wiele osób, które w piękny i czysty sposób przekazują wiadomości od swoich gwiezdnych braci i sióstr, i na tych, którzy zachowują wysoką czystość połączenia z Niebiańską Załogą.

Więc jeśli jakiś przekaz odbieracie jako dramat, jako odwet, jeśli wyczuwacie w nim niską wibrację, pobłogosławcie go, pomódlcie się zań i zostawcie go.

Mówię to nie tylko do ciebie, mój towarzyszu broni i wojowniku pokoju; mówię to również do każdego słuchacza. A skoro już to powiedziałem, wiedzcie również, że macie nasze pełne zaufanie, Nieustannie nas zdumiewacie. A ostateczna zdolność rozróżnienia obecna jest w waszym sercu. Gdy zwrócicie się więc do swego serca i powiecie: “Czy ten artykuł emanuje miłością, czy też robi wrażenie, jakby starał się mnie uwięzić w starej pułapce trzeciego wymiaru?”, zaufajcie odpowiedzi, która się w was wyłoni. Zaufajcie, że ta nowa kraina, Nowa Ziemia, nie może być i nie zostanie zbudowana na przemocy, nienawiści i zemście. To niemożliwe.

Przede wszystkim Gaja się na to nie zgodzi. Powiedzmy jeszcze o tym. Powiedzmy o strachu, który się szerzy pośród wielu z was w odniesieniu do Gai i jej przemiany. Chcielibyśmy wskazać, że Gaja już prawie doprowadziła swą przemianę do końca. Zaś wy biegniecie za nią, a ona was obejmuje, łapie i podnosi nawet teraz, gdy o tym mówimy – i to samo czynią wasze gwiezdne siostry i bracia.

Popatrzcie, proszę, w niebo nocą i ujrzyjcie to. Jeśli jesteście w jakimś odosobnionym miejscu, jeśli możecie pójść na pole, na łąkę, w gęstwinę lasu, w góry, idźcie tam i to w ciągu dnia, gdyż oni tam są i czekają na to, by was powitać i ukazać się wam, szczególnie Plejadanie.

*Nie będzie przebiegunowania Ziemi.* Nie wiem ile już razy musieliśmy to powtórzyć, ale z chęcią powiemy to raz jeszcze. Nie będzie przebiegunowania Ziemi. Czy taki był pierwotny plan? Tak. Czy wy, jako pracownicy światła, oraz wasi bracia i siostry z gwiazd zmieniliście ten plan? Tak. Jesteście potężnymi twórcami. A Gaja uświadomiła sobie, że nie musi się to wydarzyć po to, by mogła ona wznieść się w wyższy wymiar, że ludzie nie muszą być zignorowani, lecz mogą towarzyszyć jej w pokoju i radości i stać się częścią nowego twórczego dzieła.

Czy odbywa się teraz oczyszczanie? Tak. Czy pochodzi to od tych, których nazywacie ciemnymi? Nie. Czy wynika to z pewnych chybionych ludzkich usiłowań? Tak. Ale ty masz na ten temat serię pytań, a ja tu się wpycham bez kolejki, kochany Stevie. Proszę, zadaj je.

SB: No cóż, mam tylko nadzieję, że słuchacze rozumieją, że właśnie te pytania chciałem ci teraz zadać… Myślę, że ludzie powinni być świadomi, że odpowiadasz na moje pytania jedno po drugim, zanim zdążyłem je zadać.

Powiedziałeś więc, że nie będzie zmiany biegunów, o co miałem zamiar cię spytać; dotyczy to również trzech dni ciemności, tak?

AAAM: *Zgadza się. Ponieważ powtórnie dostosowywana jest sieć elektromagnetyczna, możecie doświadczyć krótkich przestojów. Mogą się zdarzyć 24-godzinne przerwy w dostawie prądu. Więc oczywiście jest rzeczą roztropną mieć pod ręką trochę zapasów, i rzecz jasna wody.* I to jest kolejna sprawa, którą chcielibyśmy się zająć w innej sytuacji czy też może w czasie innej audycji, ponieważ na temat wody mamy wiele do powiedzenia.

*Ale nie, nie będzie trzech dni ciemności.* Nie byłby to dobry sposób na wspólne rozpoczęcie tej podróży, nieprawdaż?

SB: Nie, nie byłby.

Pożary w Colorado i burze na wschodzie USA były pochodzenia naturalnego. Czy mógłbyś nam powiedzieć…czy chcesz dać do zrozumienia, że te pożary w Colorado były częścią procesu oczyszczania?

AAM: Tak, były jego częścią. Jeden z nich został spowodowany przypadkowo przez człowieka. I to zostanie wykryte. Ale jest to po prostu część energetycznego oczyszczania.

Na południowym wschodzie szalały burze – i jeszcze się nie skończyły; nie, nie będzie wielkich huraganów, ale będą potężne burze.

Wiele wciąż uwalniacie jako zbiorowość. Chciałbym też zauważyć, że z historycznego punktu widzenia północny wschód jest sporym składowiskiem energii. Nie jest to krytyka. Jest to również miejsce wielkiej kreatywności oraz wielkiej gęstości. Nie mam tu na myśli emocjonalnej czy duchowej gęstości, lecz gęstość zaludnienia. Dlatego wiele rzeczy uwalnia się i trafia do atmosfery, a burze to oczyszczają.

Burze współpracują z żywiołami, które są również waszymi siostrami i braćmi, w trakcie rozpuszczania tego, co zostaje uwolnione.

SB: Rozumiem. A co z przepowiedniami, że będzie miała miejsce znaczna aktywność sejsmiczna, która spowoduje rozległe powodzie, a to sprawi, że Federacja Galaktyczna wyląduje i przeniesie sporą część populacji? Czy to jest prawda? Czy jest to prawdopodobne?

AAM: To było prawdopodobne w pewnym momencie, w pewnym punkcie czasu. I z całą pewnością wasi bracia i siostry z gwiazd są do tego zdolni, należy stwierdzić to całkiem jasno. Czyż nie byłby to cudowny sposób, by odegrać rolę bohatera i wybawiciela? Ale nie, jest to wysoce, wysoce, bardzo wysoce nieprawdopodobne.

*Czy będą miały miejsce powodzie? Tak. Czy będzie miała miejsce powódź o tak wielkiej skali? Nie. * SB: Rozumiem.* Ostatnio pojawił się przekaz mówiący o tym, że klony kosmitów o negatywnym nastawieniu, zwanych archonami, kręcą się jeszcze wokół planety.* O ile wiem, wszyscy kosmici tego pokroju oraz – no cóż, zacznijmy może od nich – odeszli już z naszej planety.

AAM:* Zostali oni stąd usunięci już jakiś czas temu.*

SB: W porządku. A co z ich klonami?

AAM: Nie, ich klony…pomyślcie o tym, jako o żuku, który po prostu wysycha i umiera. Ich klony nie są obecne na tej planecie.

A jeśli by nawet były, zostałyby zgromadzone razem i umieszczone w energetycznym pojemniku. Ale nie ma ich tutaj.

SB: Więc ten konkretny przekaz był fałszywy, tak?

AAM: Był stary. Chodzi o to, że niektórzy ludzie nie zawsze to rozumieją. Czasami dochodzi do nich jakaś wiadomość, ale gdy podróżuje ona przez to, co uważacie za czas i przestrzeń, może się okazać starą wiadomością.

SB: Rozumiem. Nie chciałbym podawać nazwy tego przekazu, który pojawił się zaledwie parę…

AAM: Nie ma takiej potrzeby. *Po prostu wiedzcie, że nie ma tu już żadnych kosmitów o negatywnym nastawieniu ani ich klonów. Bracia i siostry z gwiazd, którzy są tu aby wam pomóc, promieniują tylko miłością, na Ziemi i poza nią.*

SB: Dobrze. Zatem nie ma potrzeby, aby zabierać Ziemian na statki, albo w dół do Wewnętrznej Ziemi? Czy dobrze to rozumiem?

AAM: Możecie wejść na statki, i możecie zejść do Wewnętrznej Ziemi. Zapraszam was też, i Gaja także, abyście dowolnej nocy przyszli zobaczyć jej radę ognia {council fire}.* Czy zaś jest taka potrzeba w rozumieniu waszego przetrwania? Nie.*

SB: Rozumiem. Pewien słuchacz z Colorado poprosił mnie, abym poprosił ciebie o błogosławieństwo dla ludzi z Colorado i Nowego Meksyku, którzy ucierpieli w czasie pożarów.

AAM: Z największą chęcią to zrobię. I dodam jeszcze błogosławieństwo od naszej ukochanej Matki Wszechświata dla tych pięknych stanów, krainy naszej Pani z Gwadelupy, i siedziby Szmaragdowego Serca w Colorado, gdzie, tak przy okazji, przybywa wielu spośród waszych gwiezdnych braci i sióstr już od 20 lat.

[muzyka]

Błogosławimy was, chronimy was, kochamy was. Bywajcie.

SB: Dziękuję, Panie. Bardzo dziękuję za te wspaniałe informacje. Do widzenia.

[koniec audycji]

{*Były takie bajki o dżinach w butelkach…zamkniętych np. pieczęcią Salomona [image: :D] – przyp.tłum.}Website: http://the2012scenario.com/2012/07/aam-confirms-the-containment-started-last-monday-june-25-2012/


Przetłumaczyła WikaMichał

No comments:

Post a Comment

TL

GTC

Mensagem do Criador

RICHARD DOLAN

TURQUIA

Ron Head